Kõik metallist

astera.ee

Hinnapäring saada siit!

Metalltoodete ja- konstruktsioonide valmistamine

Valmistame kaasaegsel tasemel turvalisi ja usaldusväärseid kandekonstruktsioone hoonetele ja rajatistele. Erilist rõhku paneme tugevusarvutusele ja sertifitseeritud toormaterjalide valikule. Lisaks metallile kasutame kliendi soovist lähtuvalt puitu, klaasi ja plastikut.

Valmistame erimõõtmelisi tugikonstruktsioone reklaampindadele. Nii seintele kinnitamiseks, rattasalustel või kohtkindlaid maapinda kinnitatuna.

Teraskonstruktsioonide tootmisel lähtume Teie vajadustest ja soovidest. Meie insenerid pakuvad Teile terviklahenduse alates projekteerimisest kuni paigalduse ja hoolduseni, alates saunakerisest kuni liftišahti karkassini.

Ruumiline 3D mudelprojekteerimine võimaldab Teil kavandatud toodet eelnevalt näha ja teha vajalikke täiendusi. See säästab aega ja raha.

Tehnoloogias kasutame alumiiniumkeevitust, roostevaba terase keevitust, argoonkeevitust. Samuti kasutame erinevaid CNC juhtimisega seadmeid. Näiteks toru painutamisel juhib protsessi arvuti.

Meie koostööpartnerid tagavad tootele korrosioonikindla atraktiivse viimistluse.

Kõik, mis liigub – kulub. Seepärast pakume tootele hooldust vähemalt korra aastas.

Tootmises on abiks sildkraana ja kliendile transportimiseks 8 tonnise kandevõimega veok. Teeme töid ka kliendile sobivas asukohas.

Küsimused, tellimine