Kõik metallist

astera.ee

Hinnapäring saada siit!

Ettevõttest

AS Astera on 1991 aastal asutatud metallide töötlemise ja metalltoodete valmistamisega tegelev ettevõte, mis põhineb 100% Eesti erakapitalil. AS Astera kõik aktsiad kuuluvad ainuaktsionärile. Ettevõttes töötab 26 vastava erialase väljaõppe saanud pikaajalise kogemusega spetsialisti.
2012 aastal valmis uus tootmishoone koos kaasaegsete olme- ja bürooruumidega üldpindalaga 1000 m2, mis suurendas oluliselt meie tootmisvõimekust. 

AS Astera põhitegevusvaldkonnad jaotuvad:

•Projektide väljatöötamine ja projektijuhtimine tulenevalt klientide eritellimustest ja tootearendusest.
•Metallkonstruktsioonide ja nende osade valmistamine ning paigaldus.
•Metallimaterjalide müük.

 AS Astera missiooniks on olla üks valdkonna liidritest regioonis. Olla võimeline täitma klientide tellimusi erineva otstarbega toodete kavandamisel ja valmistamisel. Olla parim partner tööstustustele ja eraisikutele, kes vajavad oma toodete valmistamiseks või edasimüügiks tänapäeva ehitusturu kvaliteettooteid, sh lehtmetallist ning toruprofiilist komponente ja koostusi. Pakume parimat võimalikku kvaliteeti lehetöötluse ning torupainutuse osas.

 Firma peamisteks klientideks on ehitus-, sisustus- ja allhankefirmad. Suures osas ka eritellimustega erakliendid ning disainibürood. Ettevõtte stabiilsuse ja usaldusväärsuse nii sise- kui välisturul on taganud kvaliteetne ning kaasaegne tootmisbaas ja seadmepark. Meil on parimad tingimused nii eritoodete kui seeriatoodete valmistamiseks, täisteenuse pakkumine `` projektist paigalduseni``, paindlik tellimuste hinna- ja tarnepoliitika, pakutav toodete kvaliteet ja mitmekülgset sortimenti võimaldav tootmistehnoloogia, mis on taganud meile pikaajalise koostöö püsiklientidega.

 AS Astera ühtne meeskond on motiveeritud kasvatama Euroopa Liidu liikmesriikidesse realiseeritava toodangu mahtu.